BRAVO, MAJSTORE: Vrsaljko jednom riječju rekao što mu znači uspjeh protiv Uniteda

Još jedan hrvatski reprezentativac plasirao se u četvrtfinale ovosezonske Lige prvaka, a to je Šime Vrsaljko. Njegov Atletico Madrid slavio je u gostima kod Manchester Uniteda s minimalnih 0:1 zahvaljujući pogotku Renan Lodija u 41. minuti.

Šime zbog ozljede bedrenog mišića nije mogao nastupiti u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Ipak, mogao se radovati sa svojim suigračima.

Atletico je zahvaljujući golu koji je postigao Renan Lodi u 41. minuti pobijedio Manchester United na Old Traffordu, što mu je u kombinaciji s 1:1 iz prve utakmice bilo dovoljno za prolazak. Lodiju je to bio prvi pogodak u 25. nastupu u Ligi prvaka.

Vrsaljko je sve popratio na Instagramu. Objavio je fotografiju punog Old Trafforda, emoji napetog mišića i napisao: “Idemo”.