BRAVO, MLADIĆI: Hrvatska U-20 reprezentacija razbila Tursku, a igrač Gorice postigao pravu golčinu!

Hrvatska U-20 reprezentacija jučer je odigrala prijateljsku utakmicu u Gorici protiv Turske. Izabranici Ognjena Vukojevića slavili su s visokih 4:1.

Iznimno raspoložen bio je dvostruki strijelac Antonio Marin. Hrvatska je povela već u 7. minuti fantastičnim golom Josipa Mitrovića. Igrač je prekrasno petom odigrao dupli pas s Ljubičićem i onda strašnim udarcem zabio za 1:0. Mitrović je tako potvrdio odličnu formu iz klupske sezone, za Goricu je u 20 utakmica upisao pet golova i pet asistencija.

Na 2:0 povisio je Marko Bulat koji je u 40. minuti iskoristio katastrofalnu pogrešku gostujuće obrane, a do poluvremena je na 3:0 povisio Marin. Isti igrač je u 66. minuti iskoristio još jednu pogrešku turske obrane, da bi počasni gol za goste zabio Yilmaz šest minuta prije kraja..