Brazilska zvijezda upozorava na četvoricu igrača Hrvatske!

Hrvatska se plasirala u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon velike borbe 120 minuta, te izvođenja jedanaesteraca.

Četvorica su posebno istaknuta

Hrvatska i Japan su nakon 120 minuta imale rezultat 1:1, a u penalima je junak bio Dominik Livaković, koji je čak triput zaustavio Japance. Idući protivnik Hrvatske, u četvrtfinalu je Brazil.

Da Hrvatskoj u petak neće biti lako govori i podatak da je Brazil u Katar stigao kao glavni favorit za osvajanje zlata i svog čak šestog naslova prvaka svijeta u povijesti. Ipak, nešto će se pitati i Hrvate, a to dobro znaju Brazilci koji su po klubovima igrali s nekim hrvatskim reprezentativcima. Jedan od njih je desni bek Danilo, sadašnji igrač Juventusa koji je ranije igrao za Manchester City, Real Madrid i Santos, a u Kraljevskom klubu je dijelio svlačionicu s Lukom Modrićem i Mateom Kovačićem. On je istaknuo četvoricu Vatrenih:

„Hrvatska je momčad s vrlo jakim igračima kao što su Modrić, Brozović, Perišić i Kovačić. Poznajem ih vrlo dobro, naviknuti su na velike utakmice i sigurno će biti teško nositi se s njima. Zato se moramo dobro pripremiti.“

Za analizu utakmice Portugal – Švicarska kliknite OVDJE.