BRILJANTNO: Junak utakmice Mario Pašalić dvaput zabio za pobjedu Atalante!

Hrvatskim igračima zbilja ide za ovaj nogometni vikend. Talijanska Atalanta je u 14. kolu gostovala kod fenjeraša Serie A Brescije te ubilježila sigurnu pobjedu. Junak utakmice bio je naš reprezentativni veznjak Mario Pašalić.

Bivši veznjak Hajduka dva puta je svladao vratara domaćih i tako je najzaslužniji za nova tri boda Gasperinijeve momčadi. Vodeći zgoditak dao je u 26. minuti na dodavanje suigrača Castagnea da bi u 61. minuti izveo majstorski potez i petom prevraio nemoćnog Joronena.

Konačni rezultat postavio je Slovenac Josip Iličić u sudačkoj nadoknadi, završilo je 0:3 za sastav iz Bergama. Atalanta je ovom pobjedom zauzela šestu poziciju talijanskog prvenstva, Pašaliću je ovo treći zgoditak sezone.

Mario je dolaskom u talijanskog prvoligaša pokazao svoj nogometni potencijal i zabetonirao mjesto u udarnih 11. U idućem kolu na domaćem terenu će ugostiti Veronu a onda moraju na noge ukrajinskom Šahtaru u sklopu posljednjeg kola grupne faze Lige prvaka.