BRUTALNA PORUKA: Evo što su navijači Osijeka poručili svom treneru

U derbi utakmici šestog kola HNL postignuto je čak sedam pogodaka, a nogometaši Dinama su na maksimirskom stadionu svladali Osijek s 5-2 (1-1).

Dinamo je poveo vrlo rano, već u trećoj minuti je zabio Mislav Oršić. Osijek je preko Diona Drena Belje izjednačio u 28. minuti. U nastavku susreta prvo je Dinamo pobjegao na 3-1 golovima Brune Petkovića i Dine Perića, dok je Osijek smanjio na 2-3 golom Laszla Kleinheislera u 74. minuti. U finišu utakmice još je jednom strijelac bio Perić, a sve je zaključeno autogolom Jurčevića za 5-2.

Nezadovoljstvo navijača Osijeka načinom na koji Nenad Bjelica vodi klub sve je veće, a Kohorta je prije tri tjedna objavila da joj je “u fokusu jedan cilj – odlazak Nenada Bjelice”. Tako je danas s juga Maksimira Kohorta u jednom trenutku povikala: “Nenade, odlazi!”

Ipak, Bjelica je odmah dobio i podršku. Zapadna tribina Maksimira povikala je: “Neno, ostani!” Bjelica se nakon toga okrenuo prema Zapadu, mahnuo i zapljeskao navijačima kluba koji je vodio od 2018. do 2020. godine.