BRUTALNA PRIPREMA: Lokomotiva teško stradala u prijateljskoj utakmici…

Iako je trenutno reprezentativna stanka, to ne znači kako klubovi miruju nego se čak i odigraju pokoje prijateljske utakmice. Među njima je i Lokomotiva.

Naime, ovaj klub iz Zagreba danas je odigrao vatrenu prijateljsku utakmicu protiv aktualnog slovenskog prvaka Maribora. Dvoboj se igrao kod Maribora, u Ljudskom vrtu. A Lokosi su tamo doživjeli jedan od težih poraza.

Naime, Maribor, kojeg s klupe vodi bivši trener Dinama, Damir Krznar, razbio je Lokomotivu s 5:2. Momčad Silvija Čabraje imala je vodstvo od 2:0 na poluvremenu, ali je u drugom dijelu doživjela debakl.

Ibrahim Aliyu u 38. minuti i Sandro Kulenović u 42. minuti utakmice donijeli su Lokomotivi vodstvo koje je odnijela na poluvrijeme, ali onda su oba trenera napravila određene promjene u sastavima i za zagrebački je sve otišlo nizbrdo.

Rok Sirk koji je postigao hat-trick i Ignacio Guerrico s dva gola presudili su momčadi Silvija Čabraje.