Bundesliga: Hoffenheim – Freiburg 3-4, gol i asistencija Kramarića

U posljednjem subotnjem susretu 32. kola Bundeslige postignuto je čak sedam pogodaka, a nogometaši Freiburga su u gostima svladali Hoffenheim 4-3.

Nakon što je Sallai u 23. minuti doveo goste u vodstvo uslijedio je preokret kojeg je inicirao hrvatski nogometaš Andrej Kramarić. Prvo je u 32. minuti lijepo na prvoj vratnici pokupio loptu za svoj peti ligaški gol u sezoni i 1-1, dok je početkom drugog dijela asistirao Stilleru za 2-1 Hoffenheima.

No, imao je Freiburg pripremljen odgovor i to u vidu tri pogotka (Guenter, Hoeler i Woo-Yeong), dok je u završnici Rudy samo smanjio na konačnih 3-4.

Ovom pobjedom je Freiburg preskočio Leipzig te je došao na četvrto mjesto ljestvice s istim brojem bodova kao treći Bayer, no Freiburg ima utakmicu više u odnosu na te klubove. Hoffenheim je ostao osmi.