ČAK SE I KOMENTATOR ČUDIO: Je li sudac poklonio penal Hajduku?

U tijeku je dvoboj između Hajduka i Istre u sklopu 35. kola HNL-a, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Gosti su poveli u 15. minuti preko Mahmouda koji je iskoristio veliku pogrešku obrane Hajduka, a u 30. minuti Istra je mogla povećati vodstvo, ali se ukazao sjajni Lovre Kalinić. I onda smo u 41. minuti vidjeli jako sumnjivu situaciju.

Livaja je zavrnuo u peterac gdje Marin Ljubičić pada u duelu – bolje rečeno ‘sendviču’ – s braničem Perkovićem i vratarom Majkićem. Sudac Lovrić ekspresno je pokazao na bijelu točku, ali je onda ipak morao otići pogledati VAR. No, ipak je ostao pri svojoj odluci iako se čak komentator čudio kako tu vjerojatno nema kontakta između Ljubičića i igrača Istre.

Situaciju možete pogledati OVDJE.

HAJDUK (4-3-3): L. Kalinić – Lovrencics, Elez, Ferro, Čolina – Fossati, Grgić, Krovinović – Biuk, Livaja, Ljubičić

ISTRA 1961 (3-4-2-1): Majkić – Silva, Galilea, Perković – Hujber, Blagojević, Mlinar, Rovis – Caseres, Abdallahi Mahmoud – Beljo