ČAK SE I ON OGLASIO: Evo što je Messi objavio nakon skandala na utakmici između Argentine i Maroka!

Pravi cirkus vidjeli smo danas na stadionu Geoffroy-Guichard u Saint-Etienneu u susretu između Maroka i Argentine. Bio je to prvi nogometni dvoboj na Olimpijskim igrama u Parizu.

Maroko je slavio 2:1 u vrlo kaotičnoj utakmici. Marokanci su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom veznjaka Genka Bilala El Khannoussa, a u 51. minuti Soufiane Rahimi je realizirao kazneni udarac za 2:0. U 68. minuti je smanjio Giuliano Simeone, mladi napadač Atletico Madrida i sin Atleticova trenera Diega Simeonea. Utakmicu su obilježili incidenti. Sudac je produžio utakmicu 15 minuta zbog konstantnog odugovlačenja marokanskih igrača te ulazaka navijača u teren. U 16. minuti sudačke nadoknade, kad je Argentina zabila za izjednačenje, uslijedio je kaos.

U teren su ubačene brojne čaše i boce te još neki predmeti, a onda je među Argentince koji su slavili s tribina bačena i baklja. Nakon toga je nekolicina navijača Maroka uletjela na teren, a zaštitari su ih izbacili. Ušla je na teren i policija kako bi zaštitila Argentince. Sudac Glenn Nyberg pozvao je igrače da odmah odu u svlačionicu, a na velikom je ekranu stadiona u Saint-Ettieneu pisalo: “Utakmica je završena, molimo, idite do najbližeg izlaza.”

Nakon što je stadion evakuiran pregledali su suci u VAR sobi pogodak Argentine te ga poništili. Utakmica je nakon dva sata prekida nastavljena i dovršena. Odigrali su Argentinci i Marokanci još tri minute te je Maroko na kraju pobijedio 2:1.

Oglasio se i argentinski nogometni majstor Lionel Messi koji se oporavlja od ozljede gležnja. “Neobično,” napisao je kratko Messi na svojem Instagram storyju