ČEKA GA KAZNA: Suarez nije skrivao nezadovoljstvo što ga je Simeone iz igre izvadio u 58. minuti!

Na žalost svojih navijača Atletico Madrid je došao i do trećeg poraza u La Ligi. Ovaj su put stradali na gostovanju kod Seville.

Simeone će ga sigurno kazniti

Na nezgodnom gostovanju u Sevilli Atletico je vezao treći ligaški poraz. Andalužani su slavili s 2:1. Ključni igrač susreta bio je Ivan Rakitić. Bivši hrvatski reprezentativac je u 7. minuti zabio fantastičan gol udarcem s 25 metara, a u 89. je izveo korner nakon kojeg je Ocampos zabio za veliku pobjedu. Felipe je zabio za Atletico u 33. minuti.

Jedan od onih koji je definitivno razočarao u redovima Atletica je Luis Saurez. Trener Diego Simeone ga je odlučio izvaditi iz igre već u 58. minuti, a Urugvajcu se to nimalo nije svidjelo. Kamera ga je zabilježila kako ljutiti hoda prema klupi, negodujući na Simeoneovu odluku. Pale su i neke teške psovke: „Šu**čino jedna, uvijek ista stvar!”

Suarezovu reakciju možete vidjeti ovdje.

Poznavajući trenera Atletica, koji ne trpi nedisciplinu, Suarez sigurno neće proći bez kazne.