ČESTITKE LIVI: Dominik Livaković oborio rekord legendarnog vratara Vatrenih!

Zagrebački Dinamo je uvjerljivo prošao gruzijskog predstavnika Saburtala. U uzvratnoj utakmici na praznom Maksimiru bili su ponovno uspješniji, završilo je 3:0 za hrvatskog prvaka. U idućem pretkolu slijedeća prepreka se zove Ferencvaros, prvak susjedne Mađarske.

Hrvatski reprezentativni vratar Dominik Livaković ostavio je svoju mrežu još jednom netaknutom i tako skinuo rekord legendarnog Dražena Ladića. Ovo postignuće vrijedi za 1. HNL iz sezone 1995/1996 kada Ladara nije primio gol u prvih 413 minuta sezone.

Bivšoj jedinici Hrvatske i osvajaču bronce iz Francuske 1998. godine ostaje rekord iz nekadašnje jugoslavenske lige, davne 1989. godine nije vadio loptu iz mreže čak 572 minute. Livaković je trenutno na 450 minuta bez primljenog gola, Rijeka, Slaven Belupo, Lokomotiva i Saburtalo nisu uspjeli svladati Zadranina.

Rekord bi mogao produžiti idućeg vikenda kada će Modri ugostiti Goricu te se tako još malo primaknuti drugom rekordu Dražena Ladića. Za njegove usluge se silno zanimao francuski Montpellier, nudio je 9 milijuna eura ali Bjelica je odlučio da prvi vratar ostaje na Maksimiru do daljnjega.

SLUŽBENO: EVO PROTIV KOGA ĆE DINAMO IGRATI U 3. PRETKOLU LIGE PRVAKA!

NIKO DOBIVA PAKLENO POJAČANJE: Bayern će prvi puta u povijesti platiti za igrača više od 100 milijuna eura!