Chelsea i United podijelili bodove u dramatičnom susretu, Mourinho u naletu bijesa umalo izazvao veliki incident!

U velikom derbiju, punom obrata, Chelsea i Manchester United odigrali su neriješeno. Jose Mourinho je pak, još jednom, pokazao svoj neobuzdani temperament.

Dramatična utakmica

U dramatičnoj utakmici na Stamford Bridgeu, Chelsea i Manchester United odigrali su neriješeno, 2-2.

Chelsea je poveo u 21. minuti pogotkom Antonia Rudigera glavom, nakon udarca iz kornera. United se vratio u drugom poluvremenu preko Anthonyja Martiala, koji je zabio prvo u 55., a zatim i u 73. minuti. Za konačni rezultat zabio je Ross Barkley, koji je nakon gužve u kaznenom prostoru Davida De Gee zabio za izjednačenje, i to u 96. minuti.

Osim uzbuđenja na terenu, napeto je bilo i na klupama. U isto vrijeme kad je pao i Chelseaov gol za izjednačenje, kamere su zabilježile i nasrtanje Josea Mourinha na jednog od ljudi iz Chelseavog stožera. Vidno iznerviran kasno primljenim pogotkom koji znači i gubitak dva boda, Jose se pokušao fizički obračunati sa svojim oponentima. Zaštitari su uspjeli spriječiti veći incident.

KAKVA SRAMOTA: Pogledajte što je Levante napravio Real Madridu! Lopetegui je bivši?