ČOVJEK-HOBOTNICA: Ter Stegen oduševio maestralnim obranama protiv Seville!

Nogometaši Barcelone savladali su Sevillu rezultatom 4-2. Osim po velikom broju pogodaka i ozljedi Messija, utakmica će ostati zapamćena po sjajnim obranama Barcinog vratara, Marca-Andrea Ter Stegena.

Čovjek-hobotnica

Barcelona je gotovo rutinski savladala Sevillu. Katalonci su poveli golom Philippea Coutinha u 2. minuti dok je Lionel Messi povisio na 2-0 u 12. minuti. Za 3-0 je zabio Luis Suarez u 63. minuti iz kaznenog udarca, dok je četvrti gol za Barcu postigao naš Ivan Rakitić. Za Sevillu su zabili Pablo Sarabia i Luis Muriel.

Pobjedu Barcelone pomalo je zasjenila Messijeva ozljeda lakta zbog koje je već sredinom prvog poluvremena morao napustiti travnjak.

Posebnu pažnju gledatelja zaslužio je vratar Barcelone Marc-Andre Ter Stegen, koji je odigrao jednu od boljih utakmica u svojoj karijeri. S nekoliko nevjerojatnih obrana definitivno je pridonio visokoj pobjedi svoje momčadi.