Cristiano Ronaldo nakon genijalne asistencije super pogotkom načeo United!

Tko će kome…Cristiano Ronaldo zabio je sjajan pogodak „svom“ Manchester Unitedu. U sklopu utakmice Lige prvaka Juventus se dugo mučio na svom stadionu protiv do tada čvrstog Uniteda.

Sve do 65. minute na semaforu je stojalo 0:0, u istoj minuti je Miralem Pjanić uputio krasnu asistenciju sa polovice igrališta prema Ronaldu, netko bi štopao loptu pa onda krenio u dribling i pucao, ali portugalski napadač je iz trka sjajno zahvatio loptu i matirao De Geu.

Momčad Josea Mourinha je u teškoj situaciji jer Valencia pobijedila Young Boys 3:1 i u slučaju poraza u Torinu, u zadnja dva kola ušli bi na trećem mjestu i s bodom manje od Španjolaca. S druge strane, Juventusu je za prolazak dovoljan i bod protiv Uniteda, a s pobjedom bi potvrdio prvo mjesto u skupini.