ČUDAN KOMENTAR: “Grozno se osjećam. Ja sam krivac što nismo dobili Dinamo 3:0…”

Dinamo je sinoć u 1. kolu Europa lige na Maksimiru odigrao 0:0 s Feyenoordom. Hrvatski prvak je loše otvorio susret i već u 7. minuti Berghuis je mogao dovesti goste u vodstvo, ali mu je Dominik Livaković obranio penal. Nizozemci su imali još nekoliko odličnih prilika, a najviše Bryan Linssen koji se, uz Berghuisa, prometnuo u tragičara utakmice. (index.hr)

Dinamo je bio bolji u drugom poluvremenu, zadnjih 17 minuta je igrao s igračem više, ali nije uspio probiti Bijlowa.

“Grozno se osjećam zbog tih promašaja, morao sam zabiti. Na kraju moramo biti sretni s tih 0:0, ali smo do crvenoga kartona trebali voditi 2:0 ili 3:0”, rekao je Linssen nakon utakmice za nizozemske medije.

Dobra vijest i za Dinamo i za Feyenoord je da je i druga utakmica u skupini završila neodlučeno. CSKA je vodio u gostima kod Wolfsbergera, ali Austrijanci su uspjeli izjednačiti na 1:1 pa sve četiri momčadi u skupini imaju po bod.

Sljedećeg tjedna Dinamo gostuje u Moskvi, a Feyenoord je domaćin Wolfsbergeru.