ČUDESNA SENZACIJA NA KUPU NACIJA: Jedan od favorita pao u osmini finala protiv pravog autsajdera!

Afrika je također odlučila napraviti veliku promjenu u formatu Afričkog kupa. Prije smo vidjeli 16 ekipa na završnici, a sada ih ima čak 14. I to se itekako isplatilo. Danas je Benin napravio veliku senzaciju protiv jednog od favorita. Pao je jaki Maroko. (index.hr)

Marokanci su dominirali većim dijelom susreta, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike, a u 53. minuti primili su gol nakon što je Adilehou zabio na ubačaj iz kornera.

Ipak, Marokanci su stigli do izjednačenja u 76. minuti kad je En Nesyri iskoristio veliku pogrešku obrane Benina i zabio za 1:1. Marokanci su krenuli po potpuni preokret i skoro došli do njega u šestoj minuti sudačke nadoknade kad je Sessegnon u kaznenom prostoru srušio Hakimija.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku golova i najzanimljivijih trenutaka možete pogledati OVDJE.

Loptu je na penal stavila Ajaxova zvijezda Hakim Ziyech, golman je otišao u krivu stranu, ali je Ziyech pogodio stativu i utakmica je otišla u produžetak. Šokirani Marokanci su u 97. minuti dobili dodatni vjetar u leđa nakon što je Adenon potpuno nepotrebno odgurnuo suca i dobio drugi žuti karton, no obrana Benina je izdržala i dovukla se do penala.

Benin je pogodio sva četiri, a za Maroko je pogodio samo Idrissi. Nakon njega su promašili Boufal i En Nesyri i Benin je prošao u četvrtfinale u kojem će igrati s pobjednikom susreta Uganda – Senegal.

TKO JE SPREMIO 100 MILIJUNA EURA ZA OLMA? DINAMOVAC PREKRASNO ZABIO U FINALU EUROPSKOG PRVENSTVA!

NAJVEĆI TRANSFER SVIH VREMENA: Poznat je novi klub Mbappea!