ČUDESNI ANDREJ: Kramarić s dva gola srušio veliki Bayern!

Nevjerojatno iznenađenje dogodilo se u 2. kolu njemačke Bundeslige. Hoffenheim, za koji igra naš Kramarić, srušio je Bayern Munchen 4:1.

Strijelci su bili Bičakčić u 16., Dabbur u 24., Kramarić u 77. i u 90. minuti iz penala za domaćine, te Kimmich u 36. za goste. Osvajača dvostruke njemačke i također duple europske krune, koji je u zadnja tri mjeseca dakle uzeo sva četiri trofeja za koja se natjecao, na ovoj utakmici spektakularno je pobijedio hrvatski napadač.

Andrej Kramarić zabio je treći i četvrti gol za Hoffenheim, u 77. te u 90. minuti iz penala. Trebao je još dva gola postići još u prvom poluvremenu, ali oba puta njegove udarce je sjajno branio Manuel Neuer.

Hrvatski reprezentativac tako je došao do 5. pogotka ove sezone, a tek je odigrao svega dvije utakmice.