ČUDESNI POČETAK: Evo kako je Dinamo poveo protiv moćne Benfice!

Dinamo u ovim trenucima igra prvu utakmicu osmine finala Europske lige protiv Benfice. Vidjeli smo odličan nogomet u prvih 45 minuta, a Modri imaju vodstvo od 1:0.

Odmah u 7. minuti Livaković je uspio spasiti Dinamo nakon što je Grimaldo imao veliki zicer. Potom je Dinamo preuzeo inicijativu na terenu pa je tako hrvatski prvak zaprijetio preko Olma i Kadziora ali vratar Benfice se istaknuo dobrim obranama.

I onda prava ludnica. Olmo je nadigrao Rubena Diasa, ovaj ga je nepromišljeno faulirao, a glavni sudac utakmice pokazao na jedanaesterac. Siguran s bijele točke bio je napadač Dinama, Bruno Petković.

Ovo je rezultat koji veseli i ostale naše klubove jer donosi HNL-u još jednog predstavnika u kvalifikacijama za Ligu prvaka!