ČUDO NA ANFIELDU: Pogledajte četvrti gol Liverpoola koji pokazuje svu nemoć Barcelone!

Malo tko je vjerovao da Liverpool večeras može nadoknaditi manjak od tri gola s gostovanja kod Barcelone. Međutim, dogodilo se veliko čudo…

Čudo na Anfieldu

U nevjerojatnom uzvratu prve polufinalne utakmice Liverpool je na kultnom Anfieldu pregazio Barcelonu s nevjerojatnih 4-0.

Mrežu je načeo Origi u sedmoj minuti, a zatim je u 54. i 56. minuti zabio Wijnaldum. Za konačnih 4-0 i prolaz u finale Lige prvaka opet je zabio Origi. Anfield je proključao, a društvenim se mrežama brzo proširila snimka sjajnog izvođenja kornera za ovaj pogodak.

Na žalost Barcinih navijača, ovo je reprezentativan primjer nemoći katalonske momčadi koja je na kraju opravdano ispala iz borbe za naslov najboljeg u Europi.

JESTE LI PRIMIJETILI TO? Vratar Liverpoola branio u posebnom dresu!