ČUDO OD DJETETA: Novi Barcin wunderkind srušio Inter i upisao se u povijest Lige prvaka!

Španjolska Barcelona igrala je utakmicu za prestiž protiv Intera te slavila 2:1 na San Siru. Nerazzurima je ovaj susret bio vrlo bitan i lovili su pobjedu koja bi ih lansirala u drugi krug Lige prvaka. Međutim, Brozović i društvo ni protiv kombinirane ekipe Barce nije mogla izvući niti bod.

Katalonski velikan je poveo preko mladog Pereza u prvom poluvremenu ali se do odmora Inter vratio pogotkom Romelua Lukakua koji igra sjajno otkako je došao u svlačionicu Antonija Contea. Utakmica je odlučena u 86. minuti kada je mlada španjolska senzacija Ansu Fati svladao Handanoviča za konačnih 1:2.

Novo Barcelonino nogometno čudo je tako sa 17 godina starosti postao najmlađi strijelac u povijesti Lige prvaka! Samo tri minute ranije Fati je zamijenio suigrača i strijelca Pereza pa zatim s vrha 16 metara odmjerenim udarcem od stative dao prvijenac.

Valverde je odlučio postepeno forsirati ovog darovitog mladića, već u Primeri se vidjelo kako se radi o svjetskom talentu. Ukoliko ovako nastavi, za koju godinu Leo Messi će dobiti dostojnog nasljednika.

ŠOK U ŠPANJOLSKOJ: BARCELONINA ZVIJEZDA SE ZARAZILA SPOLNOM BOLEŠĆU I PROPUŠTA VELIKI DERBI!