DALIĆ IMA NOVU DEVETKU? Sjajni hrvatski reprezentativac nastavlja trpati protivničke mreže!

Iako se u medijima često potencira kako Vatreni imaju problema na poziciji klasičnog napadača, izbornik Zlatko Dalić ima dosta opcija. Jedan od potencijalnih startera je Antonio Mirko Čolak, napadač koji sjajno igra u švedskom prvaku Malmou.

Danas je zabio 14. prvenstveni pogodak u tamošnjem Allsvenskanu, Malmo je remizirao protiv Hackena na domaćem terenu, završilo je 2:2. Bivši igrač Rijeke je drugi strijelac švedskog prvenstva, otkada je stigao u Skandinaviju iz grčkog PAOK-a, Čolak se preporodio i podsjetio na formu s Rujevice.

Osim 28-godišnjeg Čolaka, Hrvatska ima Kramarića, Livaju, Petkovića ali i Antu Budimira koji se oporavio od ozljede.  Čolak je već u 5. minuti doveo Malmo u vodstvo, no u nastavku su gosti preokrenuli preko Jeremejeffa (63′) i Walemarka (70′), da bi bod domaćima spasio Abubakari (84′).

Malmo se nalazi na prvom mjestu s 55 osvojenih bodova, drugi je Djurgarden s tri boda te utakmicom manje.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?