Dalić trojici dao slobodno, a evo tko će igrati protiv Jordana!

Hrvatska se nakon remija bez golova s Engleskom u Ligi nacija sprema za prijateljsku utakmicu protiv Jordana (ponedjeljak, 20:45). Protiv Gordog Albiona nije bilo gledatelja zbog kazne (svastika) koja je sad odrađena pa će navijači moći na Rujevicu. Izbornik Zlatko Dalić dao je slobodno Modriću, Rakitiću i Perišiću koji se vraćaju svojim klubovima uoči nastavka klupske sezone.

S druge strane, priliku bi trebali dobiti oni koji dosad i nisu imali previše minuta u nacionalnom dresu kako bi Dalić mogao vidjeti na koga ozbiljno može računati u budućnosti.

Na golu bi trebao biti Dominik Livaković. Obranu bi činili Jedvaj, Vida, Lovren i Pivarić, s tim što bi Milić i Mitrović mogli upasti, a Vida i Lovren ipak odmoriti. U vezi bi trebali zaigrati Badelj, Rog i Pašalić, a napad je rezerviran za Pjacu, Kramarića i Rebića. Tu su i Livaja te Santini koji bi također mogli dobiti priliku od prve minute, dok svoju priliku s klupe čeka i Bradarić u vezi.

Hrvatska u posljednje četiri utakmice ne zna za pobjedu – imala je dva poraza (Francuska 4:2 i Španjolska 6:0) i dva remija (Portugal 1:1 i Engleska 0:0). Tako da bi pobjeda itekako dobro došla uoči derbija sa Španjolskom kod kuće i u gostima kod Engleske u studenome.

POTPUNO OTVOREN: MATJAŽ KEK OTKRIO ZAŠTO JE NAPUSTIO RIJEKU!

TO JE NOGOMET: Gibraltar upisao prvu pobjedu u povijesti!