DALIĆU, GLEDAŠ LI OVO? Hrvatski napadač postigao fantastičan Hat Trick!

Hrvatski reprezentativac, Antonio-Mirko Čolak, nastavlja s briljantnim partijama u dresu Malmoa, aktualnog švedskog prvaka te sudionika Lige prvaka.

U ogledu 2. kola švedskog Kupa Malmö je bio uvjerljiv te je s 5:1 pobijedio Onsalu, a najbolji igrač na terenu bio je hrvatski napadač. U 9. i 19. minuti je postigao prva dva pogotka, dok je u 67. zaključio niz golova svoje momčadi te je postavio konačnih 5:1.

Bivši napadač Rijeke tako je došao do 18. pogotka ove sezone. Deset golova postigao je u švedskom prvenstvu, dok je pet zabio u kvalifikacijama za Ligu prvaka. A sada se upisao u strijelce i u švedskom Kupu.

No, prava prilika u hrvatskoj reprezentaciji tek se očekuje. Naime, Čolak je za Hrvatsku upisao tek tri nastupa uz veoma skromnu minutažu…