DAMIR KRZNAR JE LJUT: Tri boda su jedino što nas trenutno veseli!

U 17. kola HNL-a Dinamo je na gostovanju pobijedio Šibenik s 2:1. Usprkos osvojenim novim bodovima, trener Modrih nije zadovoljan…

Krznar je ljut

Modri su danas slavili protiv Šibenika, rezultatom 1:2. Za Dinamo su zabili Luka Ivanušec (19) i Stefan Perić (80-ag), a za Šibenik je strijelac bio Marin Jakoliš (75).

Trener Dinama, Damir Krznar, nakon utakmice je objasnio zašto je u odnosu na europsku utakmicu  protiv Genka u četvrtak promijenio čak sedam igrača u prvih 11:

„Teških 90 minuta po teškom terenu i teškim vremenskim uvjetima. Ipak, vesele nas tri boda i to je jedino što nas može veseliti. Vraćamo se u pozitivu i dobru atmosferu uoči važnog susreta. Morali smo rotirati. Imamo utakmicu svakih nekoliko dana, a ne može samo dio igrača iznijeti sezone. Pohvale svima njima. Zadovoljan sam prvim poluvremenom, ostaje žal što nismo otišli na dva gola razlike. Na kraju smo sretno i spretno došli do tri boda. Često komentiramo što promjene donesu, a što ne donesu. Bitno je da su oni koji su igrali dali volju i htijenje. Nismo branili 1:0, tražili smo drugi gol, a Šibenik je zabio iz jedne naše pogreške.“

Dinamo je posljednji put sačuvao čistu mrežu prije mjesec dana protiv Gorice i to je ono što trenera Modrih najviše ljuti:

„Da, to me jako ljuti. Izuzetno puno radimo na tome. Stalno razmišljamo o toj čistoj mreži, ali, eto, ni danas nismo uspjeli.“

Dinamu sad slijedi jako težak raspored. U srijedu mu Rijeka dolazi na Maksimir u Kupu, a u nedjelju Hajduk u sklopu HNL-a. Idući tjedan je na rasporedu sraz protiv West Hama.