DEBI IZ SNOVA: Evo kako je Slaven Bilić odradio prvu utakmicu kao trener West Bromwicha!

Slaven Bilić debitirao je pobjedom na klupi West Bromwich Albiona. U prvom kolu Championshipa njegova momčad pobijedila je Nottingham Forest u gostima 2:1, i to preokretom uz veliku pomoć protivničkog golmana.

Golom Casha u osmoj minuti domaćin vodi, no sedam minuta kasnije za WBA zabija Edwards nakon slabe intervencije Arijaneta Murića, Kosovljanina na posudbi iz Manchester Cityja. Udarac mu je prošao kroz ruke i mogao je puno bolje reagirati.

U 26. minuti Phillips zabija za preokret, ispostavit će se i konačan rezultat, a gol ponovno ide na dušu domaćem golmanu.

Phillips je zabio prilično s(p)retan gol, htio je centrirati s desne strane uz aut-liniju, no lopta je u letu prevarila Murića i ušla u gol.

Murić, kojem je 20 godina, prošle je sezone bio rezervni golman Pepovog Cityja, a sada je poslan na posudbu da skuplja iskustvo.

Bilićeva momčad imala je nešto veći posjed i tri udarca više prema golu. Filip Krovinović odigrao je svih 90 minuta za WBA na poziciji isturenog veznjaka u 4-2-3-1 formaciji.

SPREMA SE VELIKI TRANSFER? Ronaldo otkrio sljedeću destinaciju?