DEBKAL BILIĆA: West Bromwich na domaćem terenu teško stradao!

Nakon što su ostvarili prvu pobjedu sezone, WBA i Slaven Bilić su doživjeli težak poraz na domaćem travnjaku (1:5). Crystal Palace je utrpao pet komada u mrežu Sama Johnstonea, presudni trenutak je bio crveni karton Pereire u prvom poluvremenu.

Palace je poveo autogolom Furlonga no Baggiesi se vraćaju u igru kada je Callagher izjednačio na 1:1. No, tijekom 34. minute Matheus Pereira je ostavio suigrače na cjedilu, neoprezno je s dvjema nogama udario van Aanholta pa mu je glavni sudac pokazao izravni crveni karton.

Ostatak dvoboja je bio jednosmjerna ulica, drugi dio je u potpunosti pripao Palaceu jer su zabili čak četiri pogotka. Po dva zgoditka su dali najbolji igrači gostiju, Wilfried Zaha te Christian Benteke. Hrvatski trener se nakon raspada sistema opet nalazi u teškoj situaciji, još prije se spominjalo da bi mogao dobiti otkaz nakon serije loših rezultata.

Trenutno WBA ima samo šest bodova i nalaze se na predzanjem 19. mjestu Premiershipa.