DEMONSTRACIJA MOĆI: United je gubio na poluvremenu, a onda je u nastavku nastao spektakl!

Engleski velikan Manchester United razbio je Romu u polufinalu Europske lige na Old Traffordu (6:2). Rimljani su umalo reprizirali onaj težak poraz iz Lige prvaka kada su Ronaldo i društvo slavili protiv Vučice s čak 7:2.

Momčad Paola Fonsece je imala vodstvo na poluvremenu od 1:2 iako su Vragovi poveli nakon lijepe akcije golom Fernandesa. Roma je na brzinu preokrenula golovima preko Pellegrinija i Edina Džeke, ništa nije djelovalo da će Talijani doživjeti pravi debakl. A onda je menadžer Ole Gunnar Solskjaer napravio dobar „team talk“ i United je utrpao gostima čak pet komada!

Sjajni Urugvajac Edinson Cavani je s dva pogotka doveo domaće u novo vodstvo, Fernandes je zatim drugi puta poentirao a iskupio se i Paul Pogba nakon skrivljenog kaznenog udarca, dao je gol za 5:2. Konačnih 6:2 „u setovima“ je postavio mladi engleski talent Mason Greenwood.

United je tako dobio Romu 5:0 u drugom poluvremenu i širom si otvorio vrata finala Europske lige u poljskom Gdanjsku. U drugom polufinalnom paru, Villarreal je kod kuće svladao Arsenal 2:1.

USKORO ZA VATRENE? “DA, ŽELIM IGRATI ZA HRVATSKU REPREZENTACIJU…”