DINAMO JE SPREMAN: Modri razbili Goricu, a ovaj majstor postigao je HAT-TRICK!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb došao je do velike pobjede na gostovanju kod Gorice. Modri su upisali pobjedu 4:2, a prvo ime susreta svakako je Mislav Oršić koji je postigao Hat-Trick i tako na sjajan način najavio gostovanje kod Šahtara.

Dinamo je poveo u 26. minuti preko Oršića. Asitenciju je potpisao Amer Gojak, koji u posljednje vrijeme igra u jako dobroj formi. Samo dvije minute poslije rezultat povisuje poljski ofenzivac Kadzior. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

I onda opet Oršić. Junak pobjede Dinama nad Atalantom već u 49. minuti postiže svoj drugi pogodak na utakmici. No, Gorica se ne predaje. U 56. minuti rezultat smanjuje Kristijan Lovrić. Šest minuta poslije Hat Trick potvrđuje Mislav Oršić, a u 77. minuti konačnih 2:4 postavlja Joey Suk.

Modri su ovom pobjedom preskočili Hajduk na tablici te sada imaju 25 bodova, dok Splićani imaju dva boda manje. Splićani će u nedjelju gostovati kod Lokomotive dok Modri imaju još jednu neodigranu utakmicu, onu protiv Rijeke.

JE LI OVO ZAISTA LOŠA VIJEST? VATRENI NAKON REMIJA PROTIV WALESA DOŽIVJELI NEUGODNI UDARAC!

OVO ĆE BITI TUŽAN DAN: Messi otkrio kad će prestati igrati nogomet!