DINAMO RASTURIO U PRIJATELJSKOJ: Pogledajte prvi gol Drmića, trebalo mu je samo 16 minuta

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb uspješno je odradio prvu prijateljsku utakmicu. Modri su slavili 3:0 protiv Shkendije.

Hrvatski prvak u vodstvo je stigao u 17. minuti, nakon sjajne akcije koju je započeo Mahir Emreli. Dario Špikić je primio loptu na lijevoj strani i odlično odigrao na drugu stranu, gdje se našao Josip Drmić, novi Dinamov napadač, koji je ovog ljeta stigao bez odštete.

U drugom poluvremenu golove za Dinamo postigli su također napadači, Komnen Andrić i Bruno Petković.

Prvo poluvrijeme: Zagorac – Štefulj, Lauritsen, Theophile-Catherine, Moharrami – Ademi – Špikić, Tolić, Ljubičić, Emreli – Drmić

Drugo poluvrijeme: Nevistić – Bočkaj, Perić, Dilaver, Ristovski – Mišić, Gojak – Menalo, Petković, Jurić – Andrić

Prvi pogodak Drmića u dresu Dinama pogledajte ovdje pred kraj 16. minute susreta.

KRUNA KARIJERE: MARIO PAŠALIĆ RADI TRANSFER KARIJERE!?