Dinamo saznao s kim će igrati za ulazak u skupinu Lige prvaka ako prođe Ludogorec

Zagrebački Dinamo će u slučaju prolaska bugarskog Ludogorca u posljednjem, 4. pretkolu Lige prvaka igrati protiv norveškog Bodo/Glimta, dok će u slučaju ispadanja u 4. pretkolu Europske lige igrati protiv litvanskog Žalgirisa iz Vilniusa.

Nakon što je Bodo/Glimt dobio prvu utakmicu na svom terenu s 5:0, uzvrat u Litvi je bio puka formalnost, a susret je okončan rezultatom 1:1. Domaće je u vodstvo doveo Kyeremeh (39), a poravnao je Mugisha (51). Hrvatski stoper u sastavu Žalgirisa Petar Mamić isključen je u 55. minuti.

Bodo/Glimt igra u zastrašujućoj formi. U posljednjem, 17. kolu prvenstva, razbio je Odd čak 7:0 i približio se Moldeu. Trenutno je treća momčad norveške lige s pet bodova manje od lidera.

Sve je bilo gotovo već na poluvremenu kada je vodio 4:0. Hat-trick je postigao Hugo Vetlesen, dva gola zabio je Amahl Pellegrino, a po jedan gol dodali su Runar Espejord i Ulrik Saltnes. U sjajnom su nizu od pet prvenstvenih pobjeda, a u tom periodu im je gol-razlika nevjerojatnih 20:2.

SKANDALOZNI TRANSPARENT: EVO ŠTO SU DELIJE SINOĆ PORUČILE UOČI OLUJE…