Dinamo uzima milijune na ovom poslu!
Posao još nije zaključen – sve ovisi o tome hoće li poljski klub izbjeći ispadanje iz Ekstraklase u preostala dva kola.
Dinamo bi ovog ljeta mogao inkasirati oko pet milijuna eura prodajom Arbëra Hoxhe, pišu poljski mediji. Za albanskog reprezentativca ozbiljno je zainteresiran Widzew Lodz, a prema informacijama novinara Tomasza Wlodarczyka, razgovori su već obavljeni, cijena je poznata i načelni dogovor s Dinamom i igračem postoji. No jedan uvjet još blokira realizaciju posla – Widzew mora ostati u Ekstraklasi.
Drama u Poljskoj, nada za Dinamo
U poljskom prvenstvu odvija se dramatična borba za opstanak u kojoj, dva kola prije kraja, sudjeluje čak sedam klubova. Widzew je prošlog vikenda napravio važan korak – uvjerljivom pobjedom 3:1 protiv Lechije, izravnog konkurenta, poboljšao je svoju poziciju i povećao izglede za ostanak. Ako se u preostala dva kola spasi, transfer Hoxhe mogao bi brzo postati stvarnost.
“Hajduk je žrtva vlastitog nogometa”: Stručnjaci nisu birali riječi nakon derbija
Hoxha je u Dinamo stigao iz Slaven Belupa u siječnju 2024. i za godinu i pol narastao u jednog od prepoznatljivijih igrača momčadi. U 99 nastupa zabilježio je 12 golova i 11 asistencija, a paralelno je skupljao i reprezentativne nastupe – 24 puta obukao je dres Albanije, uključujući i nastup protiv Hrvatske na Euru 2024.