DINAMO UNIŠTIO RUDEŠ: Pogledajte prekrasne škarice Hajrovića!

HNL se vratio! U ovim trenucima u Maksimiru igraju Dinamo i katastrofalni Rudeš. No, podsjetimo kako je upravo Rudeš iznenadio Modre na početku sezone kada su remizirali 1:1…

U jesenskom dijelu prvenstva Dinamo i Rudeš su igrali dva puta. U prvoj utakmici dogodio se remi 1:1, a u 10. kolu hrvatski prvak lako je slavio 3:0.

I danas je hrvatski prvak golemi favorit pa su tako ulogu favorita već opravdali u prvih nekoliko minuta. Naime, Izet Hajrović je pogađao u 5. i 8. minuti. Ali kakva je tek ljepotica taj drugi pogodak…. Naime, Hajro je postigao pogodak škaricama.

Kasnije su još pogađali Petković i Gojak dok je za goste gol zabio Štrkalj. Na odmor se otišlo s rezultatom 4:1 za domaćina.

I u drugom poluvremenu vidjeli smo nekoliko golovoa, točnije četiri. Posebno inspiriran bio je Mislav Oršić koji je postigao Hat trick. Kakvu takvu utjehu za Rudeš došao je u obliku pogotka Tomislava Štrkalja. Dinamo – Rudeš 7:2.