Do prije tri mjeseca vodio je Dinamo, a sada je doživio neviđenu blamažu
Perkovićeva momčad vrijedi gotovo 11 milijuna eura više od ekipe koja dolazi iz Gibraltara te čiji najskuplji igrač vrijedi tek 175.000 eura
Bivši trener Dinama Sandro Perković ovoga ljeta preuzeo je klupu armenskog prvaka Noaha. Prvenstvo je za Perkovića i njegovu momčad krenulo dobro, u prvome kolu pobijedili su Shirak s visokih 4-0. No što se tiče Europe, situacija nije najbolja. U prvome pretkolu Lige prvaka prošli su crnogorsku Budućnost s ukupnih 3-2, a u 2. pretkolu bolji je bio Ferencvaroš s ukupnim rezultatom 6-4 iz dvije utakmice. Imao je Perković priliku za osiguravanje najmanje Konferencijske lige, protivnik je u 3. pretkolu Europske lige bio predstavnik Gibraltara Lincoln Red Imps, no susret nije završio onako kako su svi očekivali.
Prva utakmica u Gibralteru završila je s 1-1, a danas se u Armeniji igrao uzvrat u kojem je Noah bio veliki favorit. Kladionice su koeficijent na pobjedu Armenaca stavili na 1,25 dok se koeficijent za pobjedu gostiju kretao oko 9. Regularni dio utakmice završio je bez pogodaka, kao i produžeci te su pobjednika odlučivali jedanaesterci. Na izvođenju penala bolje se snašla gibraltarska momčad koja je samo jednom promašila s bijele točke, dok su Perkovićeve trupe promašile u dva navrata te tako ostale bez osigurane europske jeseni.
Priliku za popravak imat će u play-offu Konferencijske lige, no ispadanje od momčadi koja vrijedi gotovo 11 milijuna eura manje ne ide u prilog donedavnom treneru Dinama. Podsjetimo, Perković je nakon odlaska Fabia Cannavara preuzeo vruću klupu zagrebačkog kluba, no unatoč pristojnim rezultatima, nije osigurao ono najvažnije – naslov.