DOČEKAO JE I TO: Ante Rebić napokon odigrao cijelu utakmicu za Milan, a rezultat je fantastičan!

Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić, napokon je odigrao cijelu utakmicu za talijanski AC Milan. Je li vrijeme da mu aktualni trener pruži više prilika?

AC Milan je danas razbio SPAL u sklopu osmine finala talijanskog Kupa. Redom su zabijali Krzysztof Piatek, Samu Castillejo i lijevi bek Theo Hernandez. Upravo ovaj potonji pokazao je fantastičnu ofenzivnu moć jer ovo mu je već četvrti pogodak u dresu Milana ove sezone.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić napokon je dobio priliku od prve minute i na terenu je proveo cijeli susret. Tamošnji mediji pohvalili su Rebića komentiravši kako je bio jedan od boljih na terenu. U dva navrata odlično je asistirao Piateku koji je uprskao obje prilike.

U 55. minuti i Rebić je mogao zabiti gol, ali je njegov udarac obranio Etrit Beriša. Sjajnu priliku Rebić je imao i u 66. minuti, ali je albanski vratar ponovo odlično reagirao.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv Torina koji je prošlog tjedna pobijedio Parmu sa 5-3 nakon izvođenja jedanaesteraca.

OVO MORATE VIDJETI: MESSI I FELIX SE SKORO POTUKLI USRED UTAKMICE!

GODINE SU SAMO BROJ: Pogledajte prekrasni povratnički gol Ibrahimovića u dresu Milana!