DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: Pogledajte bizarni autogol Oblaka!

Vatreni gradski derbi odigrali su Real i Atletico Madrid. ‘Kraljevi’ su upisali veliku pobjedu 2:0 nanijevši tako Atleticu prvi poraz ove sezone u La Ligi.

Real je poveo već u 15. minuti preko Casemira nakon asistencije Kroosa. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a konačnih 2:0 postavio je vratar Atletico Madrida, Jan Oblak. Sjajno je opalio Carvajal ali lopta je od stative pogodila Oblaka u leđa te je potom zavšrila u mreži.

Zidane i njegovi izabranici ovom pobjedom skočili su na treće mjesto dok je Atletico i dalje vodeća momčad Primere. U sljedećem kolu Atletico će ugostiti Elche dok će Real također igrati kod kuće, ovog puta protiv Athletico Bilbaoa.

Dodajmo kako je hrvatski kapetan Luka Modrić igrao do 88. minute dok su Šime Vrsaljko i Ivo Grbić odgledali susret s klupe za pričuve.