DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: Pogledajte neobični autogol De Ligta u dvoboju protiv Intera!

Juventus i Inter odradili su dvoboj u sklopu International Champions Cupa. Regularni dio utakmice završio je neodlučenim rezultatom 1:1, pa se pobjednik morao odlučivati udarcima s bijele točke. Na kraju je slavio Juventus.

Inter je u vodstvo došao već u 10. minuti kada je loptu u vlastitu mrežu poslao mladi Matthijs de Ligt. Inter je imao korner, a sjajno je glavom reagirao Roberto Gagliardini da bi potom de Ligt nespretno reagirao i tako doveo Juve u zaostatak.

Naravno, odmah nakon tog pogotka društvene mreže poćele su s dobro poznatim zadirkivanjem pa su tako de Ligtu čestitali jer mladić očito voli zabijati Juventusu. Podsjetimo, nizozemski stoper bio je jedan od krvnika kada je Ajax izbacio Juventus u četvrtfinalu Lige prvaka prošle sezone. Isto tako treba napomenuti da navijači Juventusa nisu nešto impresionirani mladićem iako se radi o predsezoni. Bolji dojam ostavio je Merih Demiral, 21-godišnji stoper koji je došao iz Sassuola ovog ljeta.

Stvari je spasio po tko zna koji put Cristiano Ronaldo pogotkom u 68. minuti. Do kraja se rezultat nije mijenjao pa se otišlo na izvođenje jedanaesteraca. Vidjeli smo čak šest serija, a uspješniji je bio Juventus kod kojeg su zabijali Cancelo, Ronaldo, Can i Demiral. Promašili su Rabiot i Bernardeschi. Kod Intera penale su realizirali Puscas, Mario i Barella. Promašili su Ranocchia, Longo i Valero.

OUT DO KRAJA SEZONE? UŽASNA OZLJEDA MLADE REALOVE ZVIJEZDE NA KLUPSKIM PRIPREMAMA!

EKSKLUZIVNO: DANI OLMO POTPISUJE DUGOGODIŠNJI UGOVOR I POSTAJE JEDAN OD NAJPLAĆENIJIH MODRIH IKADA!

PRVI PUTA NAKON MUNDIJALA: Junak iz Rusije istrčao na travnjak u prvih 11, Bayern i Milan dali šansu hrvatskim talentima!