DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: Pogledajte nevjerojatan autogol golmana Atletica!

Madridski Atletico je upisao tri boda na gostovanju kod Cadiza (1:4) te zauzeo odlično drugo mjesto na ljestvici La Lige. Gosti su poveli 0:3 golovima Thomasa Lemara, Antoinea Griezmanna  i Angela Corree.

Počasni pogodak postigli su igrači Cadiza u 86. minuti, da bi dvije minute kasnije Matheus Cunha zabio za konačnih 1:4. Upravo je počasni pogodak domaćih zapravo autogol ponajboljeg svjetskog vratara Jana Oblaka, takvi kiksevi mu se zaista rijetko događaju. Lozano je centrirao po desnoj strani, Oblak je krivo procijenio let lopte i pospremio je u vlastitu mrežu.

Pogodak je bio toliko bizaran da se Slovenac smijao sam sebi. Hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko nije ulazio u igru tijekom 90 minuta. Colchonerosi u idućem kolu igraju protiv Mallorce.

Neobičan autogol Oblaka pogledajte OVDJE.

PROGLAŠEN KRIVIM: KARIM BENZEMA OSUĐEN NA ZATVOR, EVO KAKVA JE KAZNA ZA ZVIJEZDU REALA!