DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: Pogledajte promašaj karijere Cristiana Ronalda!

Juventus je u 30. kolu Serie na domaćem terenu svladao Genou 3:1 i tako ostao u utrci za barem drugo mjesto na ljestvici. Gostujući sastav nije imao prevelike šanse, Stara dama je riješila dvoboj već u prvom poluvremenu kada su za 2:0 vodstvo pogodili Kuluševski te Alvaro Morata nakon nevjerojatnog promašaja Ronalda.

Juve je napravio dobru kontru, Chiesa odlično poslužio portugalskog napadača koji je s metar i pol pogodio stativu, lopta se nakon toga sretno odbila do Morate koji je sigurno poentirao. Zaista nesvakidašnja scena i jedan od rijetkih promašaja ponajboljeg svjetskog igrača.

U nastavku drugog dijela Scamacca je smanjio na 2:1 ali je konačnih 3:1 postavio Weston McKennie u 70. minuti dvoboja. Milan Badelj odradio je svih 90 minuta dok je Marko Pjaca igrao cijelo drugo poluvrijeme ali nije zabio pogodak.

Veliki promašaj Cristiana Ronalda možete pogledati OVDJE.