DRAMA NA MAKSIMIRU: Nogometaš Gorice doživio lom noge!

Nogometaši Dinama ostvarili su važnu pobjedu kod kuće u sklopu 26. kola HNL-a protiv dobre Gorice. Damir Krznar i društvo slavili su s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je napadač Bruno Petković.

Odluka je pala na samom početku drugog poluvremena, točnije u 47. minuti. Sve je počelo tako da je Lovrić izgubio loptu na centru. Ona je stigla do Ivanušeca na desnoj strani, koji dodaje Ristovskom, a njegov ubačaj Petković na prvoj vratnici zakucava u mrežu.

Nažalost, samo tri minute poslije dogodio se trenutak koji je obilježio utakmicu. U pitanju je teška ozljeda veznjaka Gorice, Joey Suka. Igrač Gorice je na 18 metara pokušao pucati, Čabraja je uletio u loptu prije njega, a onda je Suk potkoljenicom pogodio u nogu igrača Dinama.

Odmah se vidjelo da je došlo do ozbiljne ozljede. Čulo se kako Steenvoorden viče prema Oreščaninu da je Suku pukla noga. Suka je u bolovima odvela hitna, a u igru je ušao Nimely

Dinamo se ovom pobjedom vratio na prvo mjesto, dok Osijek sada zaostaje dva boda. No, treba istaknuti kako Modri imaju još utakmicu manje pa ta prednost može otići na +5. Gorica je ostala na odličnom trećem mjestu.