DRAMA U MARSEILLEU: Igor Tudor se sukobio s dvije velike zvijezde!?

Igor Tudor i njegov Olympique Marseille udaljili su se od direktnog plasmana u Ligi prvaka. Naime, sinoć su u sklopu 36. kola poraženi na gostovanju kod Lillea 2:1.

Poveo je Marseille preko Claussa u 29. minuti, ali Lille je uspio kreirati veliki povratak u drugom poluvremenu golovima Jonathan Davida i Jonathan Bambe. Lille je tako važnom pobjedom učvrstio peto mjesto na tablici dok će Marseille danas navijati za Lorient koji mora iznenaditi drugoplasirani Lens.

“Tužni smo jer smo željeli pobijediti. Obje ekipe imale su svoje prilike. Oni su zabili jedan gol više i pobijedili. Razočarani smo, utakmica je bila zanimljiva, oni su se dobro pripremili, a mi smo promašili nekoliko prilika. Na kraju moramo prihvatiti situaciju”, rekao je Tudor nakon utakmice.

A francuski mediji raspisali su se o navodnom sukobu u svlačionici Marseillea. Naime, mnoge je iznenadilo zašto Igor Tudor nije koristio dvojicu vrlo važnih igrača – Nuna Tavaresa i Payeta.

Francuzi su se raspisali kako hrvatski trener nije bio zadovoljan s njihovim zalaganjem na treninzima pa ih je prekrižio za važno gostovanje. S Tavaresom i otprije, navodno, ima određene nesuglasice, a Francuzi nagađaju kako su obojica odigrala svoje za momčad s Velodromea.

Tavares je ionako igrač Arsenala, ali je ove sezone na posudbi u Marseilleu postigao nekoliko važnih golova. S druge pak strane Payet ima rezervnu ulogu, a ugovor s klubom traje do 2024. godine.

Za analizu utakmice Manchester City – Chelsea kliknite OVDJE.