Dva gola Marina Ljubičića za pobjedu LASK-a

Hrvatski nogometaš Marin Ljubičić još je jednom bio prvo ime LASK-a iz Linza koji je u ogledu 12. kola austrijske Bundeslige, kao gost, pobijedio Austriju Klagenfurt 3-1.

Ljubičić, igrač Hajduka koji se nalazi u LASK-u na posudbi, postigao je uvodna dva pogotka za svoju momčad. U 15. minuti je lukavo pratio akciju te dobro reagirao na odbijenu loptu zabivši za 1-0 gostiju.

Nakon što je domaćin izjednačio u 63. minuti pogotkom Arweilera, opet je Ljubičić na scenu stupio u 72. minuti kada je dao pogodak za 2-1, a sve je okončano golom Nakamure u 78. za 3-1. Na ljestvici je vodeći RB Salzburg s 26 bodova, Sturm ima 24, a LASK uz utakmicu više 22.

Ljubičić je s ova dva pogotka došao do ukupno devet prvenstvenih golova te je prvi strijelac austrijske Bundeslige. Tome je dodao i četiri gola u tamošnjem Kupu.

Za analizu utakmice Liverpool – Manchester City kliknite OVDJE.