DVA RAZLIČITA LICA LIVERPOOLA: Van Dijk otkrio što im je Klopp rekao na poluvremenu!

Uzvratni susret polufinala Lige prvaka sinoć su odigrali Villarreal i Liverpool. Domaćin je imao 2:0 na poluvremenu, no na kraju izgubio od Liverpoola s 3:2.

Van Dijk otkrio što im je Klopp rekao u svlačionici

S prednošću od 2:0 Redsi su stigli na teško gostovanje kod Villarreala. Nakon prvih 45 minuta Liverpool je bio u velikim problemima jer je gubio s 2:0. Ipak, nakon prvog poluvremena u kojem je izgledao nemoćno, a u nastavku pokazuju svoje pravo lice i dolaze do preokreta i pobjede od 2:3.

Stoper engleskog velikana Virgil van Dijk otkrio je novinarima što im je Jurgen Klopp rekao na poluvremenu, nakon očajne igre prvih 45 minuta.

„Trener nam je na poluvremenu samo rekao “igrajte na Liverpoolov način”. Pokazali smo u drugom poluvremenu koliko želimo to finale. Bili smo dominantni. To je bila naporna borba, ali moramo zaboraviti prvo poluvrijeme što je prije moguće. Nismo bili dobri.”

Nizozemac je posebno pohvalio svog suigrača Luisa Diaza, čiji je ulazak na poluvremenu promijenio stanje na terenu.

„Nevjerojatan je. Napada bez imalo straha. I ako ne uspije, ide opet, opet i opet.”, rekao je Van Dijk.