E BAŠ ZATO JE NAJBOLJI: Pogledajte spektakularnu asistenciju Modrića za Balea!

Liga prvaka nam se vratila u punom sjaju, a Hrvati su zaista postali pravi hit. Imamo rekordan broj naših nogometaša ove sezone i većina njih su u glavnim ulogama. Za jednog već znamo godinama, no danas nas je oduševio prekrasnom asistencijom i moramo mu posvetiti člana. Da, Luka Modrić…

NAVIJAČI SKANDIRAJU ‘ZLATNA LOPTA!’

Real Madrid je u 1. kolu Lige prvaka ugostio talijansku Romu. Radi se o prvoj utakmici bez superstara Cristiana Ronalda koji je svakako bio zaštitničko lice gotovo deset godina. Osjeti se u igri ‘Kraljeva’ puno više mirnoće jer sada mogu razviti pravu momčadsku igru dok je prije sve išlo na Ronalda.

Real je bio totalni favorit prije utakmice protiv Rome, a to su potvrdili već u prvom poluvremenu. Naime, Realovci su poveli preko Isca u 45. minuti koji je postigao prekrasan pogodak iz slobodnjaka. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

A u drugom poluvremenu Real je nastavio dominirati pa je tako Modrić prekrasno asistirao Baleu koji je postigao sjajan pogodak za povećanje vodstva 2:0. Ni ne treba dodatno isticati koliko navijači vole našeg Modrića pa mu tako skandiraju: ‘Zlatna lopta, Zlatna lopta!’. Nadajmo se kako će se to ostvariti…

JE LI OVO NAJSMIJEŠNIJI CRVENI KARTON U POVIJESTI NOGOMETA? RONALDO DOBIO BIZARNO ISKLJUČENJE!