E BAŠ ZATO JE VELIKI TRENER: Nećete vjerovati što je Bjelica rekao nakon rušenja gruzijskog prvaka!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb uspješno je odradio prvu utakmicu 2. pretkola Lige prvaka. Modri su u gostima svladali Saburtalo Tbilisi 2:0 i tako praktički osigurali 3. pretkolo, ali još imamo 90 minuta idući tjedan u uzvratnom dvoboju. No, vjerujemo kako Bjelica neće dopustiti svojim igračima bilo kakvo opuštanje unatoč bitnoj pobjedi.

PALE SU KRITIKE

Golove za Dinamo postigli su Mislav Oršić i Bruno Petković. U strijelce se ‘upisao’ i sjajni Kadzior, ali sudac mu je iz nekog razloga poništio taj pogodak na samom kraju utakmice pa je tako pisalo 2:0 umjesto 3:0. Ali, vjerujemo kako se Modri neće previše buniti.

U prvom poluvremenu gledali smo zaista dosadan nogomet i nekako se čini da je u pitanju bilo odmjeravanje oba protivnika. Ali onda je hrvatski prvak dodao gas u drugom dijelu i zbog mnogo ofenzivnije igre stigle su nagrade u obliku bitnih golova koji su donijeli pobjedu, koja je vrlo bitna za hrvatski koeficijent. Nakon utakmice Nenad Bjelica bio je vrlo kritičan prema svojim igračima unatoč pobjedi:

“Nismo pružili svoj maksimum. Mislim da nismo bili svjesni koliko je ova gruzijska ekipa dobra i kvalitetna i koliko dobro oni mogu igrati nogomet. Imaju puno dobrih mladih, brzih igrača na bokovima. Govorili smo o tome, ali očito nismo uspjeli naše igrače uvjeriti koliko su oni dobri – započeo je strateg Dinama pa nastavio:

“Prvo poluvrijeme su nam pokazali da oni jako dobro znaju igrati nogomet i da ukoliko im nisi blizu, možeš doći do problema i tako je i bilo, iako nije bilo velikih šansi s njihove strane. Puno smo trčali u prazno, puno smo se trošili nepotrebno i nismo stvari imali pod kontrolom”, rekao je, ali vidio i svijetlu stranu u igri Zagrepčana:

“Drugo poluvrijeme je bilo bolje, čim smo stali bliže, čim smo se bolje organizirali u defenzivi, onda smo bolje izgledali, onda smo došli do šansi i iskoristili dvije od tri, četiri koje smo imali”, zaključio je, a njegove riječi prenosi 24 sata.

GORICA ĆE PROFITIRATI: HITU PRVENSTVA SE SMIJEŠI ODLIČNA ZARADA OD PRODAJE NAJBOLJEG DVOJCA!

PA ŠTO SE TO DOGAĐA? Nenad Bjelica objavio veliku vijest u vezi Olma!