E BAŠ ZATO NE ŽELIMO SUPER LIGE: Ovo je lijepa priča Lige prvaka, imaju tri pobjede i još nisu primili gol

Danas su odigrane utakmice trećeg kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. U skupini B imamo priliku gledati senzaciju koja se zove Club Brugge.

Naime, belgijski prvak nastavio je s fantastičnim rezultatima pa su tako večeras na svom stadionu srušili Atletico Madrid 2:0.

Prvak Belgije u skupini B, u kojoj je s Atleticom, Bayerom i Portom, nakon tri kola ima sve tri pobjede, a posebno je impresivna gol-razlika belgijskog kluba. Club Brugge je u 270 minuta nogometa zabio sedam golova, a nije primio niti jedan.

U trećem kolu žrtva hit ekipe Lige prvaka bio je Atletico Madrid. U utakmici igranoj u Bruggeu domaćin je slavio 2:0 golovima Sowaha (36. minuta) i Jutgle (62. minuta). U drugom susretu ove skupine Porto je kao domaćin s 2:0 bio bolji od Bayera.

Da stvar bude još sjajnija, Club Brugge je prodao svog najboljeg igrača, Charlesa De Ketelaerea u Milan za 30 milijuna eura. Potom su taj kompletni iznos potrošili na očito prava pojačanja.