EINTRACHT FRANKFURT DEMOLIRAO ŠAHTAR: Rebić majstorskim pogotkom zapečatio sudbinu ukrajinskog kluba!

Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić dao je svoj udio u velikoj pobjedi Eintrachta iz Frankfurta protiv Šahtara iz Donjecka.

Ante potvrdio pobjedu

Eintracht iz Frankfurta je s velikih 4-1 pobijedio ukrajinski Šahtar. Nijemci su poveli u 23. minuti, pogotkom Jovića. Četiri minute poslije na 2-0 diže Haller. U nastavku, u 64. minuti gosti iz Donjecka preko Juniora Moraesa smanjuju na 2-1. U 80. minuti opet zabija Haller za 3-1.

Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić u igru je ušao u 71. minuti umjesto Luke Jovića, a u 88. je majstorski zakucao za konačni potop Šahtara. Eintracht je tako prošao u daljnje natjecanje ukupnim rezultatom 6-3. Prva utakmica je završila 2-2.

Za Rebića je ovo prvi gol u Europskoj ligi, a ukupno sedmi u 24. odigranoj utakmici ove sezone za njemački klub.

OVO NISU ISTINE: HRVATSKA je na korak do dva kluba u Ligi prvaka! Evo koliko nam nedostaje za to…