EMOTIVNO SHVATIO UTAKMICU: Pogledajte urnebesni “sukob” srpskog izbornika i navijača

Reprezentacija Srbije je u drugom kolu skupine C Europskog prvenstva u Njemačkoj na Allianz Areni u Münchenu remizirala rezultatom 1:1 protiv Slovenije.

Bila je to jedna od najdramatičnijih utakmica turnira. Slovenci su poveli kada je zabio Žan Karničnik u 69. minuti, ali Srbi su izjednačili preko Luke Jovića u doslovno posljednjim sekundama utakmice u 95. minuti.

Nakon poraza protiv Engleza Srbi su došli samo do boda, posljednji su u skupini i najizglednije je da će im trebati pobjeda protiv Danaca. Rezultat sa Slovenijom nije dobro sjeo jednom srpskom navijaču koji je sjedio blizu klupe svoje ekipe i tijekom utakmice je kratko porazgovarao s izbornikom Piksijem Stojkovićem.

Srpski portal Top Sport objavio je snimku na kojoj se čuje kako se muškarac plačnim glasom žali Stojkoviću na igru njegove ekipe uz riječi “Slovenci nas jebu bre”.