ENGLEZI TVRDE: Manchester United otpisao čak 6 zvučna imena!

Manchester United je prije dva dana zakomplicirao ionako već vatrenu borbu za Ligu prvaka. Naime, Solskjaer i momci remizirali su protiv Southamptona 2:2, a da stvar bude još gora bez pobjede su ostali u 97. minuti iako je sudac pokazao pet minuta sudačke nadoknade.

United nije iskoristio kikseve Chelseaja i Leicestera. Prvi su iznenađujuće teško poraženi kod Sheffield Uniteda 3:0, dok je Leicester City također teško stradao. Oni su izgubili 4:1 kod Bournemoutha. No, Chelsea je već ispravio taj kiks jučerašnjim slavljem protiv Norwicha 1:0. Jedini gol postigao je napadač Giroud.

Manchester United će u 35. kolu igrati kod Crystal Palacea dok će Leicester ugostiti Sheffield United. ‘Lisice’ i ‘Crveni vragovi’ imaju isti broj bodova (59) ali ovi prvi imaju bolju gol razliku. Chelsea je zasad siguran na trećem mjestu sa 63.

Od povratka nogometu navijači Uniteda mogu biti zadovoljni jer njihovi ljubimci igraju zaista odlično. Ukoliko im propadne preko Premiershipa doći do Lige prvaka onda će to moći pokušati osvajanjem Europske lige kao prije nekoliko godina. No, kako piše Mirror prvo će se dogoditi velika čistka u redovima ovog slavnog engleskog kluba.

Englezi tako pišu da Solskjaer više ne računa na Alexisa Sancheza, Chris Smallinga, Marcos Rojoa, Phil Jonesa, Jesse Lingarda i Diogo Dalota. Najveći problem predstavlja čileanski ofenzivac Alexis Sanchez koji ima ogromnu plaću.

SVE JE DOGOVORENO: DINAMO ZAGREB IMA NOVOG TRENERA!