EUROSUBOTA: Bilić u 94. minuti do pobjede, Kramarić asistent u visokoj pobjedi kod Bayera!

Hrvatski trener, nakon prekida crnog niza od pet utakmica bez pobjede (četiri poraza i remi) protiv Crystal Palacea u prošlom kolu, uspio je slaviti i vezati drugu pobjedu zaredom protiv posljednje momčadi prvenstva.

Hammersi nisu izgubili sedmu utakmicu zaredom od Sunderlanda, a veliku pobjedu donio je Winston Reid u 94. minuti sudačke nadoknade s ruba šesnaesterca, kao i kapitalna tri boda protiv momčadi koja, uz Hamburger, Ingolstadt, Crotone i Granadu još nije uspjela slaviti u ligama petice ove sezone.

Od ostalih utakmica izdvojimo remi Arsenala kod kuće protiv fenjeraša Middlesbrougha. Everton je iznenađujuće izgubio kod Burnleya 2-1, a prvak Leicester se napokon počeo buditi i upisao novu pobjedu. Izabranici Ranierija porazili su Crystal Palace 3-1. Liverpool trenutno vodi 2-0 protiv WBA nakon prvog dijela.

U Njemačkoj je danas zavladala prava ludnica. Redom su “kiksali” Bayer Leverkusen, Wolfsburg i Borussia Dortmund. Bayer je kod kuće teško stradao od Hoffenheima 0-3. Poseban pečat na pobjedu stavio je naš Andrej Kramarić koji je upisao asistenciju te još jednom potvrdio da igra u odličnoj formi. Borussia se poskliznula kod nezgodnog Ingolstadta. Odigrana je sjajna utakmica u kojoj smo vidjeli čak šest golova, ali BVB će teško podnijeti remi 3-3. Wolfsburgu nikako da krene, upisali su novi poraz. Trenutno su na 15 mjestu, a zadnji put su slavili prije čak dva mjeseca.