EVO ŠTO KAŽE MLADI VATRENI: Oglasio se Borna Sosa za njemačke medije!

Borna Sosa se vratio nakon što je propustio tri utakmice zbog ozljede te je odradio svih 90 minuta u pobjedi nad Augsburgom 2:1. Pobjednički pogodak je zabio austrijski napadač Saša Kalajdžić 15 minuta prije kraja.

Hrvatski mediji su jučer cijeli dan brujali o mogućnosti prelaska Borne Sose u njemačku reprezentaciju, mogao bi igrati već na ovogodišnjem Europskom prvenstvu. Iako se iz HNS-a nadaju da do tog epiloga neće doći, dolaze poprilično loše vijesti.

“Čuo sam se s Oliverom Bierhoffom i pričali smo o svemu. Ne samo o Europskom prvenstvu, nego i o mojoj budućnosti ako zaigram za Njemačku”, rekao je Sosa, a novinar ga je izravno pitao znači li to da bi na Euru mogao igrati za Njemačku:

“Da, postoji mogućnost”, odgovorio je za Sky Sports. Sosa je ove sezone među najboljim asistentima Bundeslige, zasada je upisao devet dodavanja za pogodak.